VK Iskra Hnúšťa B – VK Lovinit Lovinobaňa
2:3  (20,-24,-12,20,-12) a 3:1 (20,13,-23,19)

N.Perenčayová, K.Starovecká, B.Humenová, D.Lacková, I.Masárová, V.Stahová (R.Vojteková, P.Vetráková,  P.Papová, L.Krajčiová, G.Balciarová)
Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová, D.Školníková

Domáce dievčatá začali rozpačito, postupne však nadobudli istotu a prvý set vyhrali. Aj druhý set sa vyvíjal priaznivo až do stavu 23:19, keď si podvrtla členok K.Starovecká. Od tohto momentu dievčatá hrali chaoticky a súper to využil na zvrat. Domáce sa skoncentrovali až vo štvrtom sete, keď si vynútili piaty set, v ktorom zasa začali zle. Hoci začali doťahovať po výmene strát, nestačilo to na víťazstvo v zápase. Dievčatá kopili chyby na servise a najmä pri loptách zadarmo nechali často loptu padnúť.
Do druhého zápasu nastúpili Hnúšťanky odhodlané odčiniť neúspech v prvom zápase. Ich výkon sa zlepšoval a keď vyhrávali 2:0 na sety a 20:16, dievčatá poľavili v koncentrácii a zasa vlastnými chybami stratili set. Vo štvrtom sete však hrali pozorne a set vyhrali i zápas 3:1.
Hnúšťanky ukázali niekoľko pekných akcií, keď boli pozorné diktovali tempo zápasu. Škoda, že často sa koncentrácia na loptu vytratila, padali im ľahké lopty od súpera, čo zapríčinilo nervozitu a neistotu. V podstate proti starším súperkám ukázali pokrok v hernom prejave, len udržať stabilitu výkonnosti.