ŠVK Tatran Banská Bystrica – VK Iskra Hnúšťa B

3:1 (7,20,-17,9) a 3:0 (13,8,10)

N.Perenčayová, A.Parobeková, K.Starovecká, B.Humenová, D.Lacková, L.Knechtová ( G.Mitterpachová, P.Vetráková, I.Masárová, P.Papová, L.Krajčiová, G.Balciarová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová, D.Školníková

Hnúšťanky začali odvetnú časť ustráchane a opatrnicky. Postupne sa dostávali do tempa, začali si dôverovať. Po prvom prehratom sete začali bojovať, takže druhý set bol otvorený takmer do konca. Zlepšovanie výkonu pokračovalo, čoho dôsledkom bol vyhratý tretí set. Škoda, že dievčatá sa uspokojili a zasa začali kopiť chyby a hrať alibisticky, čo domáce využili na víťazstvo v sete i v prvom zápase 3:1.

Druhý zápas sa Hnúšťanky už nepriblížili k svojmu výkonu a tak domáce nemali veľa práce so súperkami. V zápase si zahrali všetky hráčky a v podstate zápas dohrávali ďalšie dievčatá z lavičky, ktoré sa tak pripravovali na svoj nedeľný zápas.

Dievčatá splnili očakávanie v prvom zápase v druhom a treťom sete, kde hrali to na čo majú.