TJŠK VK Krupina B – VK Iskra Hnúšťa B

0:3 (-19,-15,-24) a 3:0 (24,20,20)

N.Perenčayová, A.Parobeková, K.Starovecká, B.Humenová, D.Lacková, P.Vetráková, (D.Ďurianová, G.Mitterpachová, A.Kobyljaková)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová, D.Školníková

Hnúšťanky ukázali v prvom zápase koncentráciu, dobrý servis a tiež bojovnosť. Po prvom vyhratom sete sa dievčatá uspokojili, čo sa ukázalo na skóre, prehrávali 10:4, 12:7. Po prestriedaní a oddychovom čase sa Hnúšťanky chopili hry a nastal zvrat, keď súperovi nedovolili viacej bodovať. V treťom sete zasa chyby na podaní a vlastné nevynútené chyby dali domácim šancu a tie viedli už 21:14. Po dohovorení a prestriedaní sa Iskra dotiahla na 21:21, 23:23 a nakoniec vyhrali set na 24.

Druhý zápas Hnúšťanky zahodili čo sa dalo. Kazili veľa servisov a nekoncentrovanosť na hru zapríčinili vedenie domácich. Hoci sa v prvom sete dotiahli zo 16:23, na 24:24, ale zlý servis a následne príjem znamenal stratu setu. Druhý set sa vyvíjal v prospech Iskry do stavu 20:15. Tu akoby dievčatá zamrzli a set prehrali. Aj tretí set bol vyrovnaný, ale s úspešným koncom pre domáce družstvo, ktoré sa v druhom zápase zlepšilo, najmä v poli. V druhom zápase sa v podstate Iskra nabila sama.

Dievčatá však naznačili pokrok v hernom prejave. Ak zlepšia ešte koncentrovanosť na hru a svoj servis bude ich hra oveľa lepšia.