ZŠ Martindská Žilina A – VK Iskra Hnúšťa
3:2 (18,-17,22,-25,8) a 2:3 (15,-11,-15,21,-12)

N.Perenčayová, K.Starovecká, B.Humenová, D.Lacková, D.Ďurianová, V.Stahová (P.Papová, G.Balciarová)
Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová, D.Školníková

Hnúšťanky sa pozde začali zaujímať o priebeh zápasu. Po dlhej a chladnej ceste sa pomaly dostávali do tempa. Robili jednoduché chyby v poli, viazla komunikácia. Ako prehrali 3:2, tak mohli i vyhrať. V druhom zápase sa ukázala bojovnosť a najmä sústredenosť na hru, keď doviedli zápas do víťazného konca. Dievčatá po prehratom prvom sete, jednoznačne dominovali v nasledujúcich dvoch setoch. Priebeh naznačoval už na jednoznačné víťazstvo Iskry, ale súper bol proti.  Domáce využili poľavenie Hnúšťaniek a o osude zápasu sa rozhodovalo v piatom sete, keď si Iskra nedala ujsť víťazstvo. Dievčatá si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon a bojovnosť najmä v druhom zápase. Musia si však uvedomiť, že volejbal od nich vyžaduje maximálnu pozornosť a snahu.