0:3 (-12,-21,-6) a 1:3 (-22,20,-15,-15)

Iskra B:

N.Perenčayová, B.Humenová, K.Starovecká, D.Ďurianová, D.Lacková, A.Parobeková (P.Vetráková, I.Masárová, L.Knechtová, L.Krajčiová, V.Stahová, G.Mitterpachová, )

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová, D.Školníková

Hnúšťanské béčko nezvládlo prvý set prvého zápasu, najmä pre nesústredenosť a celý prvý zápas pre vysoký podiel  vlastných chýb. V podstate sa Iskra nabila sama primárnymi chybami, najmä na podaní a po jednoduchých loptách od súpera. Druhý zápas sa začal oveľa v inej réžii. Prvý set Iskra prehrala v závere, ale zasa vďaka vlastným jednoduchým chybám pri ľahkých loptách. Druhý set Iskra vyhrala a vyrovnala zápas na 1:1. Škoda, že sa dievčatá nevyhli zasa jednoduchým chybám na podaní a pri ľahkých loptách od súpera, čo ich stálo ďalšie sety. Vidno, že dievčatám chýbajú skúsenosti a viac sústredenosti počas zápasu.