3:0 (18,5,19) a 3:0 (6,14,7)

Iskra :

V.Kocková, J.Tomengová, V.Parobeková, J.Bobáková, Kv.Sojková, M.Kradláková, libero – Kr.Sojková

Tréneri: A.Beregiová, J.Štrba, J.Kasárová

Hnúšťanky zasa nastúpili v minimálnej zostave, čo je na zamyslenie hráčok, ktoré majú účasť v družstve povinnú. Je dobré, že to žiačky bezproblémovo zvládli, hoci sa v niektorých momentoch trápili. Ťažší bol vstup do zápasu, po ktorom nasledoval jednoznačný set na 5 bodov, ale tretí set Hnúšťanky zasa zvládali až v závere. V závere sa dostala na servis M.Kradláková, keď domáce prehrávali 12:19, ale následne skončil set 25:19, keď M.Kradláková zakončila svojim lobom do stredu ihriska set na 25:19.

Druhé stretnutie začalo znova exhibíciou servisu domácich, potom v druhom sete nasledovalo poľavenie a nakoniec prišla studená domáca sprcha na hostky.

Tešia víťazstva, ale je potrebné veľa herných činností zlepšovať, aby Hnúšťanky uspeli aj v súboji s najkvalitnejšími súpermi.