0:3 (-11,-22,-21) a 1:3 (-19,22,-17,-17)

Iskra :

D.Lacková, P.Vetráková, L.Tomengová, G.Balciarová, R.Vojteková, L.Knechtová (P.Papová, M.Krajčiová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Iskra začala veľmi dobre, vybojovala si vysoký bodový náskok a presvedčivo vyhrala prvý set. V druhom sete sa dievčatá dostatočne nekoncentrovali na hru a prehrávali 2:10. Po dohováraní Hnúšťanky začali postupne ukrajovať z vedenia domácich a nakoniec set vyhrali. Aj tretí set sa neniesol v pohode prvého setu, Iskra musela tuhšie bojovať o víťazstvo. Aj keď dievčatá vyhrali prvý zápas, hra nedosahovala takú úroveň na akú družstvo má. Nedôraznosť a chyby pri ľahkých loptách sa množili, čo bolo dôkazom kolísavej výkonnosti. Druhý zápas po prvom vyhratom sete nabral iný smer. Hnúšťanky prestali hrať svoju hru, nechali priestor domácim, ktoré to využili a vyrovnali stav na 1:1. Po prestriedaní sa Iskra vzchopila a dobojovala i druhý zápas do víťazného konca.

Celkový dojem z výkonu družstva bol veľmi zmiešaný, spokojnosť bola jedine z víťazstiev, ale hra má ešte veľa medzier. Dievčatá musia byť zodpovednejšie v hre a v príprave na zápas.