ŠKM Liptovský  Hrádok – VK ISKRA Hnúšťa A

3:1 (-23,13,23,10) a 3:0 ( 19,20,23 )

B.Sliacka,M.Hochmannová,N.Václaviková,J.Pásztorová,S.Hosťovecká, N.Klembuszová

(D.Dolezsová)

Hráčky Iskry vstúpili do stretnutia s prvým tímom tabuľky nebojácne. Dobre podávali vytvorili si niekoľkobodový náskok, ktorý si udržiavali po celý prvý set. Set vyhrali 25:23. Víťazstvo v prvom sete hráčkam Iskry skorej ublížil ako pomohol. Od tejto chvíle prišli hráčky Iskry na palubovku úplne nekoncentrované. Druhý set domáce jasne vyhrali 25:13. V treťom sete sa ešte dievčatá pokúsili držať so súperom ako tak krok, ale to bolo na rozbehnutých domácich málo. Set vyhrali 25:23. Štvrtý set bol už v jasnej réžií domácich, ktorý si víťazstvo ľahko udržali a zápas dotiahli do víťazného konca.

Do druhého zápasu nastúpili dievčatá s odhodlaním odčiniť súperovi prehru z prvého zápasu. Ale ich odhodlanie ostalo iba v šatni. Aj keď sa ich herný prejav trocha zlepšil na rozbehnutí domáci tím to ani zďaleka nestačilo a súperovi podľahli hladko 3:0.