VK Iskra Hnúšťa – VK Brusno

0:3 (-22,-27,-22) a 2:3 (-24-12,23,14,-11)

E.Boľfová, K.Jozefíková, N.Michalková, T.Vrábľová, L.Javorová, N.Piaterová, libero -K.Svinčiaková (A.Sabacká, T.Kováčová)

Tréneri: Š.Majeský, I.Pasiar, S.Tomčík

Iskra znova premárnila možnosť dosiahnuť svoje prvé sezónne víťazstvo. Často sa dostávala do situácie, keď vlastné vedenie stratila nevynútenými chybami a nepozornosťou. Už chronické chyby na podaní a pri prihrávke po ľahkých súperových chybách dostávajú Hnúšťanky do pozície porazených. Dievčatá sa nadrú na získaní lopty, ale následne ju ľahkovážne odovzdajú súperkám. I tento zápas mohli dievčatá dotiahnuť do lepšieho konca. V druhom sete prvého zápasu Iskra doslova darovala v závere víťazstvo hostkám vlastnými chybami. Druhý zápas dievčatá v prvých dvoch setoch zasa ťahali za kratší koniec. V druhom sete dostala možnosť lavička, aby si oddýchli niektoré hráčky, čo sa oplatilo. Iskra vyrovnala stav na 2:2, ale znova stratili rozhodujúci set po viacerých vlastných nevynútených chybách a tým i možnosť zaknihovať si prvé víťazstvo. Jeden získaný bod je slabou náplasťou za podaný výkon. Po krátkej prestávke sa dievčatá pripravia na ďalšie súboje, dúfajme, že s lepšími výsledkami.