Staršie žiačky s jedným bodom v derby zápase

3:0 (17,24,20) a 3:2 (14,-22,-17,13,6)

Iskra :

T.Vetráková, M.Krajčiová, N.Hroncová, P.Papová, N.Rapčanová, K.Sojková, libero M.Ďubeková, (D.Turoňová, V.Vitteková, N.Giertliová)

Tréneri: P.Polčáni, M.Szökeová

V derby stretnutiach vyšiel prvý zápas lepšie domácim hráčkam. Svojou pozornou hrou nedovolili Hnúšťankám vytvoriť tlak a zaslúžene dotiahli zápas do víťazného konca. Do druhého zápasu nastupovali hostky s úmyslom ukradnúť Soboťankám plný počet bodov. Po troch setoch vyhrávala Hnúšťa 2:1 a už sa videla víťazom. No vo štvrtom sete zlepšili domáce hráčky svoju hru, hlavne kvalitu servisu, ktorý robil Hnúšťankám najväčší problém a pozornou hrou vyhrala štvrtý set. V skrátenej hre už hráčky Rimavskej Soboty kontrolovali priebeh hry a jednoznačne dotiahli set aj zápas do víťazného konca.

Touto cestou ďakujeme rodičom za poskytnutú dopravu na tieto derby zápasy a samozrejme aj za divácku kulisu a povzbudzovanie nášho družstva.