1:3 (15,-25,-12,-22) a 3:1 (22,23,-10,24)

Iskra :

D.Lacková, P.Vetráková, P.Papová, L.Tomengová, L.Knechtová, R.Vojteková, (M.Krajčiová, N.Hroncová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky začali presvedčivo a výrazne upodávali prvý set. Následne poľavili v pozornosti, čo sa s nimi viezlo celý zápas a nevedeli tento handicap nahradiť bojovnosťou. Poľavenie pozornosti sa im vypomstilo a prvý set prehrali so snaživým a mladším súperom. Dievčatá zaostávali snahou, bojovnosťou a mentálne nezvládali hru v prospech družstva. Druhý zápas viedli Hnúšťanky 2:0, ale bolo to skôr zásluhou súpera, ktorý pokazil rozhodujúce lopty. V prvom sete Iskra vyhrávala 24:13 a len-len ustrážila vedenie v sete. Tretí set sa niesol v totálnom výpadku hráčok v poli i na sieti. Štvrtý set dievčatá zachraňovali v hodine dvanástej a vďaka súperovej chybe to Hnúšťanky dotiahli k víťazstvu 3:1. Domáce hráčky sa venujú viacej okoliu ako dianiu na ihrisku a potom nevedia vydať zo seba ani 50 % toho čo majú natrénované. Ich ľahostajnosť im je najväčšou prekážkou za úspechom. Najväčším problémom dievčat je , aby sa sústredili na svoj výkon v zápase a nie na vedľajšie dianie. Nie je potrebné hľadať výhovorky, ako sa to nedalo odohrať, ale hľadať spôsob ako sa sústrediť na svoj výkon.