3:0 (9,21,18) a 3:0 (20,19,17)

Iskra :

D.Lacková, P.Vetráková, P.Papová, L.Tomengová, L.Knechtová, R.Vojteková, (T.Vetráková, N.Hroncová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky nezvládli derby a jasne podľahli domácim. Iskra nastúpila nesústredená, bez väčšieho elánu a bojovnosti. V prvom sete držali krok do stavu 6:6 a potom nechali hrať len domáce družstvo, ktoré ich jasne zdolalo na 9 bodov. V druhom i treťom sete sa sem tam pozviechali, často viedli, ale v závere setov vlastnými chybami neohrozili domáce dievčatá. Druhý zápas sa začal znova vedením Hnúšťaniek, ktoré neustrážili ani viacbodové vedenie a prvé dva sety pustili v závere setov. Tretí set sa v podstate len dohrával. Hnúšťanky ukázali len zopár volejbalových akcií, hoci majú na oveľa viac. Jesennú časť Iskra zakončila laxným prístupom a asi päťdesiatpercentným výkonom, ktorý im nepostačuje na ohrozenie súperiek.