XVI.ročník Memoriál Michala Lumnitzera

30. 08. 2010 |

Poradie zápasov A skupina:

1. VK Hnúšťa Iskra „A“ – TJ Slavia TU Zvolen 2: 0 (25:21,25:7)

. 2 VK Spišská Nová Ves – SKM Liptovský Hrádok 0: 2 (23:25,12:25)

3. TJ Slavia TU Zvolen – SKM Liptovský Hrádok 0: 2 (17:25,13:25)

4. VK Hnúšťa Iskra „A“ – VK Spišská Nová Ves 2.00 (25:16,25:8)

. 5 VK Spišská Nová Ves – TJ Slavia TU Zvolen 2: 0 (28:26,28:26)

6. SKM Liptovský Hrádok – VK Hnúšťa Iskra „A“ 0: 2 (24:26,17:25)

Konečné poradie v skupine A:
1. VK Iskra Hnúšťa A
2. SKM Liptovský Hrádok
3. VK Spišská Nová Ves
4. TJ Slavia TU Zvolen

Poradie zápasov B skupina:

. 1 VK Hnúšťa Iskra „B“ – MVK Poltár 0: 2 (13:25,13:25)

. 2 TJŠK VK Krupina – MSK Žiar nad Hronom 1: 2 (17:25,25:20,13:25)

. 3 Poltár MVK – MSK Žiar nad Hronom 1: 2 (30:28,22:25,9:25)

. 4 VK Hnúšťa Iskra „B“ – TJŠK VK Krupina 1:2 (25:20,16:25,7:15)

5. TJŠK VK Krupina – MVK Poltár 0:2 (14:25,17:25)

. 6 MSK Žiar nad Hronom – VK Hnúšťa Iskra „B“ 2: 0 (25:18,25:12)

Konečné poradie v skupine B:

1. MSK Žiar nad Hronom

2. Poltár MVK

3. TJŠK VK Krupina

4.VK Iskra Hnúšťa B

Poradie zápasov o 1. – 4.miesto:

1. VK Hnúšťa Iskra „A“ MVK Poltár 0:2 (19:25,17:25)

. 2 MSK Žiar nad Hronom SKM Liptovský Hrádok 0:2 (21:25,15:25)

Zapas o 3.miesto

. 3 VK Hnúšťa Iskra „A“MSK Žiar nad Hronom 0: 2 (14:25,16:25)

Zapas o 1.miesto

. 4 Poltár MVK SKM Liptovský Hrádok 0: 2 (17:25,22:25)

Poradie zápasov O 5. – 8. miesto:

1. VK Spišská Nová VesVK Hnúšťa Iskra „B“ 2: 1 (22:25,25:9,15:6)

. 2 TJŠK VK Krupina TJ Slavia TU Zvolen 2:0 (25:22,25:14)

Zapas o 7.miesto

3. VK Hnúšťa Iskra „B“ TJ Slavia TU Zvolen 0: 2 (14:25,19:25)

Zapas o 5.miesto

4. VK Spišská Nová VesTJŠK VK Krupina 2: 0 (25:17,25:22)

Konečné poradie turnaja:

1. SKM Liptovský Hrádok

2. Poltár MVK

3. MSK Žiar nad Hronom

4. VK Hnúšťa Iskra „A“

5. VK Spišská Nová Ves

6. TJŠK VK Krupina

7. TJ Slavia TU Zvolen

8. VK Hnúšťa Iskra „B“

VK Iskra Hnúšťa A: P. Slivkova, Z. Vojteková, P.Ďurišová, J. Zarochová, M. Mrnková, L. Sliacka, liberka-L.Tokárová (T. Krekáňová Miková. Kvetková S., N.)

VK Iskra Hnúšťa B: M. Hochannová, J. Pászorová, B. Sliacka, A. Brádňanová, D. Babicová, N. Václavíková (D. Dolezsová, P. Kvetková, N. Klembuszová, K. Demianová)