XI. ročník Pohár mesta mladších žiačok vyhrali domáce mladšie žiačky

09. 09. 2012 |

XI. ročník Pohár mesta vo volejbale mladších žiačok

8. septembra 2012 sa konal XI. ročník Pohár mesta vo volejbale mladších žiačok za účasti dvanástich družstiev. Celkovým víťazom XI. ročníka sa stalo družstvo VK Iskra Hnúšťa A, ktoré nenašlo počas turnaja premožiteľa. Veľmi dobre si počínali i začiatočníčky v družstve VK Iskra Hnúšťa B, ktoré v závere vyhrali skupinu o 10.-12.miesto a tak im patrí konečná desiata priečka.

Iskra A:

B.Žúdelová, D.Lacková, B.Oravcová, G.Balciarová, P.Vetráková, L.Knechtová, R.Vojteková, V.Stahová, L.Tomengová

Iskra B:

P.Papová, M.Krajčiová. T.Vetráková, N.Rapčanová, J.Sajdáková, T.Maková, M.Ďubeková, N.Demeterová, T.Hanesová, J.Albertová, K.Sojková

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Výsledky:

A skupina:

VK Iskra Hnúšťa A                         – ŠVK Tatran Banská Bystrica     2:0 (24,22)

MVK Poltár B                                 – VK Palas Levice                         0:2 (-5,-11)

ŠVK Tatran Banská Bystrica           – VK Palas Levice                         2:1  (21,-18,4)

VK Iskra Hnúšťa A                         – MVK Poltár B                            2:0 (14,19)

MVK Poltár B                                 – ŠVK Tatran Banská Bystrica     0:2 (-12,-7)

VK Palas Levice                              – VK Iskra Hnúšťa A                    1:2 (-23,21,8)

B skupina:

VK CVČ Brusno                             – ŠKM Liptovský Hrádok             0:2 (-6,-8)

TJŠK VK Krupina                           – MŠK Žiar nad Hronom B           2:0 (3,9)

ŠKM Liptovský Hrádok                  – MŠK Žiar nad Hronom B           2:0 (8,5)

VK CVČ Brusno                             – TJŠK VK Krupina                      0:2 (-6,-12)

TJŠK VK Krupina                           – ŠKM Liptovský Hrádok             0:2 (-21,-16)

MŠK Žiar nad Hronom B                – VK CVČ Brusno                        2:0 (12,20)

C skupina:

VK Iskra Hnúšťa B                         – MVK Poltár A                            0:2 (-18,-14 )

VK Slovan Rimavská Sobota          – MŠK Žiar nad Hronom A          2:0 (10,13)

MVK Poltár A                                 – MŠK Žiar nad Hronom A          2:0 (10,22)

VK Iskra Hnúšťa B                         – VK Slovan Rimavská Sobota     0:2 (-9,-7)

VK Slovan Rimavská Sobota          – MVK Poltár A                            2:1 ( -21,17,4)

MŠK Žiar nad Hronom A                – VK Iskra Hnúšťa B                    2:0 (15,9)

D skupina – o 1.-3. miesto:

ŠKM Liptovský Hrádok                  – VK Slovan Rimavská Sobota     2:0 (18,23)

VK Iskra Hnúšťa A                         – ŠKM Liptovský Hrádok             2:0 (22,14)

VK Slovan Rimavská Sobota          – VK Iskra Hnúšťa A                    1:2 (-4,23,-7)

E skupina – o 4.-6. miesto:

TJŠK VK Krupina                           – MVK Poltár A                            2:0 (23,22)

ŠVK Tatran Banská Bystrica           – TJŠK VK Krupina                      1:2 (7,-21,-12)

MVK Poltár A                                 – ŠVK Tatran Banská Bystrica     1:2

F skupina – o 7.-9. miesto:

MŠK Žiar nad Hronom B                – MŠK Žiar nad Hronom A          0:2 (-25,-12)

VK Palas Levice                              – MŠK Žiar nad Hronom B           2:0 (16,11)

MŠK Žiar nad Hronom A                – VK Palas Levice                         0:2 (-17,-16)

G skupina – o 10.-12. miesto:

VK CVČ Brusno                             – VK Iskra Hnúšťa B                    0:2 (-15,-12)

MVK Poltár B                                 – VK CVČ Brusno                        0:2 (-23,-13)

VK Iskra Hnúšťa B                         – MVK Poltár B                            2:0 (19,13)

Celkové poradie:

  1. VK Iskra Hnúšťa A
  2. ŠKM Liptovský Hrádok
  3. VK Slovan Rimavská Sobota
  4. TJŠK VK Krupina
  5. ŠVK Tatran Banská Bystrica
  6. MVK Poltár A
  7. VK Palas Levice
  8. MŠK Žiar nad Hronom A
  9. MŠK Žiar nad Hronom B
  10. VK Iskra Hnúšťa B
  11. VK CVČ Brusno
  12. MVK Poltár B

Foto M.Kušpál