VK Iskra Hnúšťa – ŠŠK Kometa Košice

0:3 (-19,-14,-12) a 0:3 (-10,-25,-16)

P.Slivková, L.Sliacka, K.Ďurindová, P.Ďurišová, T.Krekáňová, P.Kvetková, liberka L.Tokárová (A.Bukviarová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, Mgr. M.Križanová

Hnúšťanky sa chceli rozlúčiť s čo najlepším výkonom so sezónou pred domácim hľadiskom. Snahou a bojovnosťou však nestačili na dobre disponovaného súpera. Niektoré domáce hráčky sa nevedeli dostať do žiaducej formy, čo bolo cítiť najmä v útočných fázach hry domáceho družstva. Tohtoročná smola prenasledovala Iskru i na domácej palubovke, keď sa v úvode tretieho setu zranila T.Krekáňová. Zo štyroch zápasov s Kometou sa v troch zápasoch zranili Hnúšťanky (Z.Blahová, M.Mrnková, T.Krekáňová) a oslabili svoje rady, raz dokonca u súpera nedohrali zápas. Domáce hráčky dohrali prvé stretnutie znova v improvizovanej zostave.

Druhý zápas hrali Hnúšťanky bez libera s oboma nahrávačkami. Po prvom nevydarenom sete, súper akoby zaspal. Domáce sa chopili aktivity a otočili skóre setu vo svoj prospech. Ožili i domáci fanúšikovia a začala sa odvíjať na ihrisku dráma, boj o body. V koncovke však domáce podľahli súperovi, ktorý sa skoncentroval a dotiahol set do víťazstva. V treťom sete sa však podobná dramatická situácia už nezopakovala. Hostky vyhrali i druhý zápas 3:0.